kufel

O firmie

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą naszego zakładu, który został założony w 1983 r. i nieprzerwanie funkcjonuje, rozwijając się do dnia dzisiejszego. Przez wszystkie lata działalności nasza wyspecjalizowana kadra zdobywała doświadczenie praktyczne i wiedzę teoretyczną, by móc zapewnić krótkie terminy realizacji zamówień oraz w pełni zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów. Współpraca z setkami a nawet tysiącami kontrahentów sprawiła, że bogactwo wzornictwa zdobień i kształtów dekorowanych przedmiotów jest u nas niezmiernie bogate. Wyroby dekorujemy według projektów zleceniodawcy lub korzystamy z własnych pomysłów

Firma nasza oferuje zdobienie dowolnych wyrobów porcelanowych, porcelitowych i szklanych (kufle, dzbany, popielnice, amfory, pokale, szklanice) farbami ceramicznymi utrwalanymi termicznie w piecu w temperaturze 600-900 oC. Zdobienia wykonane tą metodą są odporne na ścieranie, ponadto gwarantują długoletnią trwałość i estetykę zamówionych wyrobów (w odróżnieniu od innych metod - np. sitodruku lub tampondruku).

Oferta ta jest skierowana do wszystkich tych, którzy są zainteresowani estetycznym, a przede wszystkim trwałym umieszczaniem swoich znaków firmowych, reklam itp. na wyrobach ceramicznych i szklanych.

Pragniemy zachęcić do współpracy zakłady pracy, agencje reklamowe, kluby sportowe, służby mundurowe, browary, firmy prywatne. W zamian za zaufanie do naszej firmy dostaną Państwo najwyżej jakości usługę.

Oferta

Wyroby przedstawione w folderze są ilustracją naszej produkcji i nie są pełną ofertą dotyczącą fasonów oraz technik zdobniczych. Ciągłe wprowadzanie nowych kształtów i pomysłów dekoracyjnych stanowi o szerokim bogactwie naszej propozycji. Sądzimy, iż jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane potrzebny naszych klientów. W oczekiwaniu na Wasz odzew dotyczący naszej oferty pozostajmy z wyrazami szacunku.